התקנת מערכות גילוי וכיבוי אש

גלאי עשן בתקן 1220

תקן לגלאי עשן –  1220  – גלאי עשן עצמאיים

גלאי עשן תקן 1220תקן 1220 להתקנת מערכת גילוי עשן., מגיע בשלוש דרגות.התקן מאפשר קבלת אישור להתקנה של מערכות גילוי עשן ואש ויש לו חשיבות רבה. תקן 1220 הינו הוכחה לחברות ביטוח לגבי התקנה של מערכת גילוי עשן. הרמה הגבוהה  של תקן 1220  היא רמה 2 -החלה על גלאי עשן המיועדים להתקנה במבנים.

להזמנת גלאי עשן בתקן 1220 ליחצו כאן

תקן 1220 רמה 1 – עבור גלאי העשן

תקן זה חל על גלאי עשן וכיסוי מגן מכניים,המיועדים לשימוש באתרים רגילים שבתוך בניינים,בהתאם לתקן לגלאי עשן,המורכבים  ממכלול של רכיבים חשמליים המחוברים לגילוי תוצר ,בערה אחד או יותר.תוצרי הבערה עשויים לכלול גזים אדי מים,וחלקיקי עשן נראים ובלתי נראים.הגלאי כולל אמצעי חיבור למקור הספקת חשמל,למעגלי איתות ולמעגלי בקרת רחק אופציונליים.להגדלת הפונקציונליות ,ניתן לשלב לדוגמה גלאי חום או התקן איתות שמע .

הדרישות החלות על גלאים לפי התקן של 1220 

דרישות אלה חלות על גלאי עשן המופעלים בחשמל כיחידה או/וגם כקבוצה  בודדת והמיועדים להגנה בחללים פתוחים  בתוך מבני מגורים לפי הקוד הלאומי האמריקני על גלאי עשן המיועדים לשימוש , לאזעקות אש לפי התקן  במעונועים על גלאי עשן המיועדים לשימוש ,,למעונועים לפי התקן להגנה  בספינות נופש מפני אש לכלי תחבורה ממונעים לשימושי נופש ולשימושים על גלאי עשן המיועדים לשימוש ,,מסחריים בבתים חד-משפחתיים ודו-משפחתיים ובבתי דירות לפי ועל גלאי עשן  ."ניידים המשמשים כאזעקות "ניידות ,גלאי עשן להפעלה כיחידה בודדת, כמוגדר בדרישות אלה הוא התקן אזעקת אש עצמאי המורכב ממכלל של רכיבים חשמליים הכולל תא עשן, מכשיר להשמעת אזעקה, ואמצעי חיבור למקור הספקת חשמל באמצעות כבלי חיבור או באמצעות סידורי פתיל ותקע ( או הכולל סוללות ,אינטגרליות. עזרים אפשריים כוללים גלאי חום נוסף מחברים להתחברות אל התקן או אבזר איתות מרוחק ומשדר .משולב להפעלה של התקן איתות שמע מרוחק גלאי עשן המופעלים כקבוצה הם גלאי עשן יחידים המחוברים ביניהם להכרזת אזעקה משותפת או המחוברים אל .תרמוסטטים מרוחקים דרישות אלה, כשהן ישימות, חלות גם על אבזרים מרוחקים שיחוברו או המיועדים להתחבר אל גלאי עשן המופעל .כיחידה בודדת או אל גלאי עשן המופעלים כקבוצה

תוכן עניינים

לפניות בנושאי מיגון אש
התקשרו עכשיו
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: