קמינים לחימום בתים

קמינים לבית – לחורף חם ומפנק יותר

החורף הגיע והוא מהווה תקופה בה לרובנו נעים להתכנס בבית וליהנות מזמן איכות עם המשפחה. כאשר אנחנו רוצים שהחורף יהיה נעים יותר בבית שלנו אנחנו צריכים להתאים את הבית לעונה קרה זו. אחת הדרכים להפוך את הבית לנעים וחם יותר בחורף היא להתקין בן קמין עץ או קמין גז. קמינים לבית הופכים את האווירה לאווירה חמה ונעימה יותר בה לכולם נעים יותר לחזור הביתה מהרחוב בו קר וגשום. התקנה של קמין דורשת עבודות הכנה וכדאי לנו לשכור חברה מקצועית שמתמחה בהתקנה של קמינים שונים כך שהשימוש באמצעי חימום זה יהיה בטוח יותר ויאפשר לנו להרגיש שחם, בטוח ונעים לנו בבית שלנו.

 

התקשרו אלינו: 09-8998954

יתרונות של קמיני נפט לבתים פרטיים

יש הרבה מאוד סוגים שונים של תנורי קמין שניתן להתקין בבתים פרטיים. אחד מסוגי תנורי הקמין היותר נפוצים בארץ והיותר טובים הוא קמיני נפט. קמין נפט הוא קמין שמפעילים או עם נפט ולא עם גז או עצים ואש חיה. לפני שאנחנו בוחרים איזה סוג קמין אנחנו רוצים להתקין בבית שלנו אנחנו יכולים לעשות מחקר שוק ולברר איזה סוג תנור הכי יחמם את הבית שלנו. יש תנורים שיכולים לחמם רק את החלל המרכזי בבית – הסלון ויש תנורים שניתן להתקין אותם כך שהם יחממו את כל החללים השונים בבית. קמינים מסויימים הינם גם בטיחותיים יותר והסיכוי לדליקה כתוצאה משימוש ביתי בקמין הינ הפחותה. קמין עץ עם אש דולקת יכול להוות סכנה בטיחותית ואולי כדאי להימנע מכך.

יתרונות של התקנת קמיני עצים בבתים בישראל

התקנה של תנורי קמין היא בעלת יתרונות רבים במיוחד בבתים שנמצאים על הר או באזור קר יחסית כמו למשל אזור המדבר או אזור הצפון. קמיני עצים הפכו בשנים האחרונות לפריט עיצובי שאנשים רבים בישראל בוחרים להתקין בבית שלהם. תנורים אלו איכותיים מאוד והשימוש בהם בטוח ונעים כך שאין דבר כיף יותר מאשר לחזור לבית חם ונעים כאשר בחוץ גשום וסוער מאוד. מומלץ לבחור להתקין בבית שלנו תנור קמין בגודל ונפח שמתאים לבית ולא בגודל או בנפח שיהיו גדולים או קטנים מדי לנכס שלנו.

יתרונות כלכליים של התקנת קמיני גז בבתים בישראל

התקנה של קמיני גז היא דוגמא טובה להתקנה של תנור קמין שיש לו יתרונות כלכליים רבים לבתי אב בישראל. התקנה של תנורים אלו בבתים בישראל הופכת להיות זולה יותר מאשר הפעלה של קמין עצים או קמין נפט – בגלל ההוזלה המשמעותית שהייתה בשנים האחרונות במחירי הגז בישראל – הוזלה שהופכת את ההפעלה של קמיני גז למשתלמת מאוד.

התקשרו אלינו: 09-8998954